UsabilityTools oferuje 10 000 dolarów za polecenie pracownika

UsabilityTools oferuje 10 000 dolarów za polecenie pracownika

W świecie B2B dobrzy sprzedawcy to klejnot, dlatego postanowiliśmy skorzystać z niekonwencyjnego rozwiązania, by zdobyć pracowników najwyższej rangi.

UsabilityTools oferuje 10 000 dolarów (słownie: dziesięc tysięcy dolarów) w gotówce każdemu, kto poleci kandydata do naszego zespołu sprzedaży.

Cenimy sobie świetnych ludzi i jesteśmy gotowi wiele zainwestować w przyszłych pracowników – inwestycja ta zwróci nam się w mgnieniu oka. Jesteśmy w branży, gdzie stawianie na najlepszych ludzi to konieczność.

Nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży. Natomiast perfekcyjna znajomość języka angielskiego, umiejętność komunikacji, wysoka motywacja, systematyczność oraz rozumienie modelu SaaS to warunek konieczny.

Szukamy talentów, które są głodne sukcesów.

Budujemy najlepszy zespół sprzedaży B2B w Polsce. Celujemy w sektor Enterprise.

Szukamy kandydatów na następujące stanowiska:

Na co dzień otrzymujemy wiele CV, utrzymujemy jednak bardzo wysoki standard pracy i przyjmujemy tylko tych, którzy są najlepsi.

Znasz kogoś, kto świetnie pasowałby do zespołu UsabilityTools?

Jeśli tak, to nie zwlekaj – zapoznaj nas!

Osoba przez ciebie polecona będzie miała okazję szkolić się pod skrzydłami naszego szefa działu sprzedaży – Syeda. Najlepszy closer w mieście i jeden z czołowych sprzedawców w Polsce, który pozyskał dziesiątki klientów firm takich jak Thomson Reuters, Ford, The Seattle Times, T-mobile.

Dopiero się rozkręcamy.

Dzień dobry, jestem Syed!
Dzień dobry, jestem Syed!

Jak to wygląda?

Przedstaw nam swojego kandydata via: LinkedIn, Facebook lub e-mail dodając do CC s.asad@usabilitytools.com oraz b.mozyrko@usabilitytools.com.

Dzięki temu będziemy mogli się skontaktować i zdzwonić na Skype. Tak rozpoczniemy proces rekrutacyjny.

By otrzymać premię, kandydat musi zostać z UsabilityTools przez okres minimum 90 dni. Jeśli te warunki zostaną spełnione, osobie polecającej zostanie wypłacona premia 10 000$.

Wyzwanie.

Mamy świetny zespół sprzedaży. Potrzebujemy leadów – DUŻO leadów. Zadaniem kandydata będzie pozyskiwanie nowych klientów. Im więcej ich mamy, tym szybciej nasza firma się rozwija. Z całego serca pragniemy, by do naszego zespołu dołączyła kolejna utalentowana osoba, która nam w tym pomoże. Być może jest to właśnie Twój znajomy lub znajoma.

Twój znajomy nauczy się więcej w 3 miesiące niż przez ostatnie 2 lata.

Tempo pracy w naszym zespole jest niewiarygodnie intensywne. Wzrost przychodów w zeszłym roku wyniósł 880%. Oznacza to, że nowy członek zespołu będzie uczyć się szybciej niż ktokolwiek inny w tej branży. Posiadamy zasoby, doświadczenie i wystarczająco dużą bazę użytkowników, by eksperymentować ze wszystkimi technikami, jakie przyjdą nam do głowy.

Nie zwlekaj – poleć nam solidnego kandydata.

Więcej informacji na temat stanowisk w naszej firmie znajdziesz tutaj: http://career.usabilitytools.com.

Jedna myśl na temat “UsabilityTools oferuje 10 000 dolarów za polecenie pracownika

  1. A nie lepiej napisać: Cenimy sobie ludzi z poziomem IQ minimum 160, płynnym angielskim. Od osoby wymagamy całkowitego poświęcenia i oddania dla firmy ( bez rodziny) . Która wyrobi normę na poziomie 880%. Będzie z całej swojej myśli i siły pomnażała przychody postępując zgodnie z naszymi wytycznymi. Najlepiej by nie miała swojego zdania i ślepo wierzyła w naszą organizacje. Jak wytrzyma 3 miesiące bez antydepresantów, koki i amfetaminy to będzie cud, po którym otrzymasz swoje 10 000 dolarów.

    Słabe, mega słabe. Przeciętny ateista z ulicy w sobie więcej moralności ale „karpo” jej nie ma.

    ” Z całego serca pragniemy by do naszej firmy dołączyła kolejna zaślepiona kasą i utalentowana osoba która nam pomoże – wiadomo w czym”

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s